Contact

Locatie

43ste Sint Rumoldus
Scouts en Gidsen Vlaanderen
Master Schmidt Hoeve
August van de wielelei 218, 2100 Deurne

Verhuur

Meer informatie omtrent gebruik van de hoeve vindt u hier.

Reservatie aanvragen kunnen ENKEL via de website worden afgehandeld.

Gelieve GEEN contact op te nemen met onze leidingsploeg ivm gebruik van de hoeve. Zij kunnen u NIET verder helpen.

Groepsleiding

groepsleiding@rumoldus.be

Kobe: +32491405492
Nisse: +32499703306

 

Kapoenen

kapoenen@rumoldus.be

Wannes: +32487391869
Quinten: +32478441346
Bert K.: +32479186203              Renee: +32497630349

Arno S:

 

Sjamfoeters

sjamfoeters@rumoldus.be

Eva: +32471329664
Thibo: +32474885101              Samuel: +32468106086            Nelson: +32471355024          Wannes S: +32468133913

Jonggivers

jonggivers@rumoldus.be

Ianka: +32487870589
Johannes: +32483704587
Ena: +32486496128 
Dries: +32486982669

 

Givers

givers@rumoldus.be

 Sien: +32499760014                     Bert L.: +32487691312
 Robbe: +32488654861

Materiaalkot

materiaalkot@rumoldus.be

Wim: +32476655653