Contact

Locatie

43ste Sint Rumoldus
Scouts en Gidsen Vlaanderen
Master Schmidt Hoeve
August van de wielelei 218, 2100 Deurne

Verhuur

Meer informatie omtrent gebruik van de hoeve vindt u hier.

Reservatie aanvragen kunnen ENKEL via de website worden afgehandeld.

Gelieve GEEN contact op te nemen met onze leidingsploeg ivm gebruik van de hoeve. Zij kunnen u NIET verder helpen.

Groepsleiding

groepsleiding@rumoldus.be

Kobe: +32491405492 (momenteel in Marokko, enkel via Whatsapp)
Nisse: +32499703306                    Ena: +32486496128

Gelieve geen contact op te nemen met de groepsleiding wat betreft verhuur van de Ms Hoeve. 

 

Kapoenen

kapoenen@rumoldus.be

De nieuwe ploegen zijn gevormd, en worden nog even in het geheim gehuld. Ontdek ze op de overgang, op Zaterdag 21 September!

Sjamfoeters

sjamfoeters@rumoldus.be

De nieuwe ploegen zijn gevormd, en worden nog even in het geheim gehuld. Ontdek ze op de overgang, op Zaterdag 21 September!

Jonggivers

jonggivers@rumoldus.be

De nieuwe ploegen zijn gevormd, en worden nog even in het geheim gehuld. Ontdek ze op de overgang, op Zaterdag 21 September!

Givers

givers@rumoldus.be

De nieuwe ploegen zijn gevormd, en worden nog even in het geheim gehuld. Ontdek ze op de overgang, op Zaterdag 21 September!

Materiaalkot

materiaalkot@rumoldus.be

Wim: +32476655653                  Nisse: +32499703306