Contact

Locatie

43ste Sint Rumoldus
Scouts en Gidsen Vlaanderen
Master Schmidt Hoeve
Ruggeveldlaan 488/9, 2100 Deurne

Verhuur

Meer informatie omtrent gebruik van de hoeve vindt u hier.

Reservatie aanvragen kunnen ENKEL via de website worden afgehandeld.

Gelieve GEEN contact op te nemen met onze leidingsploeg ivm gebruik van de hoeve. Zij kunnen u NIET verder helpen.

Groepsleiding

groepsleiding@rumoldus.be

Kobe: +32491405492 
Nisse: +32499703306                    Ena: +32486496128

Gelieve geen contact op te nemen met de groepsleiding wat betreft verhuur van de Ms Hoeve. 

Kapoenen

kapoenen@rumoldus.be

Rosie (Petro): 0498800489

Quinten (Bambo): 0495563954

Anna (Zazoe): 049132881

Sem (Xebo): 0499776910

Bert (Dimi) : 0479186203

Marie S. (Gigi): 0496619433

Marie B.(Kora) : 0498688742

Sjamfoeters

sjamfoeters@rumoldus.be

Oran (Baloe): 0470562860

Helen (Raksha): 0471355023

Wieter (Ferao): 0487907498

Arno (Rikki-Tikki-Tavi): 0468115125

Femke (Akela):0472 48 64 22

 Dries (Ko): 0486982669

Jonggivers

jonggivers@rumoldus.be

Luun: 0468115125

Renee: 0497630349

Nelson: 0471355024

Louis: 0477 21 67 84

Bert : Bert laurijssens

Givers

givers@rumoldus.be

Wannes H.: 0487391869

Samuel: 0468106086

Wannes S.: 0468133913

Sien: 0499760014

Thibo: 0474885101

Materiaalkot

materiaalkot@rumoldus.be

Wim: +32476655653                  Nisse: +32499703306